سیاست حفظ اطلاعات و محرمانگی اطلاعات کاربران در جابیم (Jobim)

 

 جابیم(Jobim) معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات جابیم و نیز راهکارهای جابیم برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت جابیم توضیح داده شده است

.

محتویات این سند

 1. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که جابیم از کاربران جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده جابیم از این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران جابیم را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.
 2. این سند به مواردی که در اختیار جابیم نیست و جابیم هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد. شرکت های مشتری خدمات جابیم و افراد ثالثی که در استخدام جابیم نیستند و همچنین سایر سایتها از جمله این موارد هستند.

 

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

 • شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش در سایت جابیم اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و غیره را در اختیار جابیم قرار می دهید.
 • پس از ورود به سایت جابیم شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات جابیم نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل درخواست ها و تراکنش ها ، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.

جابیم کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.

 • جابیم از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات جابیم، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.
 • جابیم اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:
 1. در صورت ادغام جابیم در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات جابیم یا خروج کامل پرسیده می شود.
 2. در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را به هر دلیلی از جابیم بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.
 • جابیم ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت جابیم از آن استفاده کند

 

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

 • شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت جابیم تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در جابیم آن ها را در سایت جابیم وارد نموده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد جابیم ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و غیره
 • شما می توانید به طور کامل از جابیم و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از جابیم حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، درخواست ها و آگهی های ارسالی و دریافتی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

 

محدودیت دسترسی به اطلاعات

 • جابیم دسترسی کارفرمایان و کارجویان به اطلاعات یکدیگر را محدود ننموده و کارفرمایان و کارجویان جهت ارتباط با یکدیگر و برای ارایه خدمات جابیم و نیل به اهداف خود ، در این راستا با یکدیگر در تماس می باشند .
 • جابیم جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه ، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد؛ اگر چه نمیتوانیم هیچ تضمینی در این رابطه به شما بدهیم.
 • امیدواریم كه بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم كه از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. جابیم تلاش خواهد كرد كه تمامی راه های معقول را طی كند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را كه از شما در اختیار دارد،‌ حفظ كند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبكه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %100 تضمین كرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم كه اطلاعاتی كه برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول كنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) جابیم مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.

 

سایت های لینک شده

این سایت ممكن است با وب سایت های دیگر (“سایت های لینك”) پیوند داشته باشد. سایت های لینك شده تحت نظارت جابیم نیستند و جابیم در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید كه اطلاعات شخصی كه برای سایت های لینك می فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی جابیم نخواهد بود و ما جداً توصیه می كنیم كه نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل كنید.

 

تغییرات در این سیاست ها

جابیم حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن این سیاست نامه تغييرات ايجاد کند. اگرچه سعي ميشود از طريق ايميل کليه کاربران از تغييرات مطلع شوند ولي کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرويس خود را نمايند و یا از سایت جابیم خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غير اين صورت تمام پيامد هاي احتمالي آن بر عهده کاربران خواهد بود .

شماره های تماس

با خوشحالی پاسخوگی شما هستیم

09222852487

آدرس دفتر

با حضور خود در دفتر ما ، ما را سرافراز کنید

        

پست الکترونیکی

خوشحال میشیم به سوالات شما پاسخ بدیم

info@jobim.ir