استخدام ذوب آهن اصفهان

استخدام شرکت ذوب آهن اصفهان

99-07-13

شرکت سهامی  ذوب آهن اصفهان به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود، بر اساس مصوبه 5-10 مورخ 24/4/99 هیأت مدیره شرکت، اقدام به جذب تعداد 309 نفر از واجدین شرایط در مشاغل اپراتوری و کارشناسی می‌نماید. داوطلبان گرامی می‌توانند در صورت دارا بودن شرایط لازم براساس دفترچه راهنمای آزمون، نسبت به ثبت نام اقدام تا پس از برگزاری آزمون کتبی (علمی)، ارزیابی مهارتی و مصاحبه (برای مشاغل اپراتوری)، ارزیابی شایستگی و مصاحبه (برای مشاغل کارشناسی)، انجام معاینات طب صنعتی (جهت سنجش سلامت، توانایی جسمی و ویژگی‌های روانشناختی) و طی مراحل گزینش، نسبت به جذب نفرات برگزیده به صورت قرارداد موقت، براساس ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی اقدام گردد.

برنامه زمان‌بندی : 

1. ثبت‌نام : از ساعت 10 صبح روز سه‌شنبه 8 مهرماه 1399 لغایت پایان روز سه‌شنبه 22 مهرماه 1399

2. ویرایش اطلاعات : از ساعت 10 صبح روز سه‌شنبه 8 مهرماه 1399 لغایت پایان روز سه‌شنبه 22 مهرماه 1399

3. دریافت کارت ورود به جلسه : از ساعت 10 صبح روز دوشنبه 19 آبان‌ماه 1399

4. برگزاری آزمون : روزهای پنجشنبه و جمعه 22 و 23 آبان‌ماه 1399

 

مراحل ثبت‌نام(حتماً قبل از ثبت‌نام، به طور كامل مطالعه شود)

1. مطالعه دقيق و كامل شرايط و ضوابط آزمون : دفترچه راهنمای آزمون را دانلود نموده و همه شرایط  و ضوابط را دقیق مطالعه کنید و فقط در صورتی كه از انطباق شرايط و ضوابط آزمون با شرايط اختصاصي خودتان اطمينان حاصل كرديد، اقدام به پرداخت هزینه و ثبت‌نام در آزمون نماييد.

2. خريد كارت ثبت‌نام در آزمون : پس از مطالعه شرايط و ضوابط آزمون، با كليك كردن بر روي دكمه «خريد كارت ثبت‌نام» در پايين همين صفحه و سپس كليك كردن بر روي دكمه «آزمون جذب نیروی انسانی شرکت ذوب‌آهن اصفهان» اقدام به خريد كارت ثبت‌نام مي‌نماييد. چون پرداخت وجه ثبت‌نام از طريق درگاه پرداخت الكترونيك صورت مي‌گيرد، به همراه داشتن كارت بانكي با قابليت خريد اينترنتي، ضروري مي‌باشد. در پايان عمليات بانكي، سامانه خريد كارت، به شما يك كد ثبت‌نام دوازده رقمي(سبزرنگ) ارائه مي‌دهد كه براي ثبت‌نام مي‌بايست از اين كد استفاده نماييد.

تبصره 1 : در صورت كسر وجه از كارت بانكي شما و عدم تحويل كد 12 رقمي توسط سامانه، حتماً قبل از هرگونه اقدام، از طريق پست الكترونيك escoazmoon@gmail.com مراتب را با ذكر مشخصات فردي و تلفن همراه خود، با ما در ميان بگذاريد تا پس از بررسي(حداكثر ظرف 24 ساعت پس از ارسال ايميل از طرف شما) نتيجه به شما اعلام گردد. 

تبصره 2 : در صورت عدم رعايت موارد مندرج در تبصره 1، و خريد دو باره كارت ثبت‌نام، امكان برگشت وجه واريزي وجود نداشته و به هيچ عنوان به تقاضاي داوطلب در اين مورد ترتيب اثر داده نخواهد شد.

3. شروع فرآيند ثبت‌نام : پس از خريد موفق كارت ثبت‌نام و دريافت كد دوازده رقمي، با استفاده از دكمه «شروع فرآيند ثبت‌نام» از پايين همين صفحه، اقدام به ثبت‌نام نماييد. براي انجام اين مرحله نياز به اسكن عكس پرسنلی و مدارك موجود در دفترچه راهنمای آزمون مي‌باشد. پس از بارگذاری مدارک و ثبت کلیه اطلاعات فردي سامانه كد رهگيري به شما ارائه مي‌نمايد. دقت فرماييد تا قبل از دريافت كد رهگيري، هنوز ثبت‌نام شما به پايان نرسيده و امكان شركت در آزمون نخواهيد داشت.

 

نکات مهم : 

- محل برگزاری آزمون شهر اصفهان و زمان و محل دقیق آن در کارت ورود به جلسه اعلام خواهد شد.

- در صورت تغییر تاریخ توزیع کارت یا برگزاری آزمون، مراتب از طریق سامانه ثبت نام اطلاع‌­رسانی خواهد شد.

- با توجه به اینکه کلیه اطلاع‌­رسانی‌­های آزمون از طریق سامانه ثبت‌نام انجام خواهد شد، لذا داوطلبان می‌­بایست در طول فرآیند جذب، جهت آگاهی از اطلاعیه‌­ها، نتایج مراحل مختلف و تغییرات احتمالی، به‌­صورت مستمر به سامانه فوق مراجعه نمایند و عدم اطلاع داوطلب از نتایج مراحل، جزئیات یا تغییرات احتمالی آزمون، موجب ایجاد هیچ­گونه حقی برای داوطلب نخواهد بود.

- با توجه به وجود سامانه ثبت‌نام و همچنین پیش‌بینی ایمیل برای ارسال و دریافت سوالات داوطلبان گرامی، لذا داوطلبان از مراجعه حضوری به شرکت سهامی ذوب‌آهن اصفهان یا دانشگاه اصفهان و یا تماس با شماره تلفن‌های آنها خودداری نموده و صرفاً از طریق سایت و ایمیل با مسئولین برگزاری آزمون ارتباط داشته باشند. 

توجه ويژه : در صورت بروز هرگونه مشكل فني در هنگام كار كردن با وب‌سايت، لطفاً صرفاً از طريق ايميل escoazmoon@gmail.com اقدام نموده(همراه با مشخصات فردي، کد ملي و شماره تلفن همراه)؛ در اين صورت حداكثر تا 24 ساعت بعد، از طريق همان ايميلي كه مطلب خود را ارسال نموده‌ايد، جواب خود را دريافت خواهيد نمود.

 

جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون اینجا کلیک کنید

جهت ثبت نام روی اینجا کلیک کنید

 

نظرات

نظر خود را بنویسید